Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
herb Białobrzegi
Miejsko-Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Białobrzegach
Zadzwoń!48 613 27 55
slideshow_1
Aktualności :: Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego
                                                               Białobrzegi, dnia 16  grudnia 2014r.
 
 
FORMULARZ DOKUMENTUJĄCY UDZIELENIE
ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI do 30.000 EURO
 
 
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na przeprowadzenie wykładów tematycznych dla 23  beneficjentów biorących udział w projekcie oraz organizację spotkania podsumowującego projekt pn. „Pomoc społeczna zawsze skuteczna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik do zapytania ofertowego.
2.Ponieważ wartość zamówienia nie przekracza równowartości kwoty 30.000 EURO, postępowanie nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (art. 4 pkt. 8).
3.Cena 1 EURO zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem wynosi 4,2249 zł.
4.W dniu 10.12.2014r. zwrócono się do 3 potencjalnych wykonawców z zapytaniem czy mogą zrealizować przedmiotowe zamówienie i za jaka cenę oraz zamieszczono ogłoszenie o prowadzonym zapytaniu ofertowym na stronie internetowej Zamawiającego www.mgops.bialobrzegi.pl.
5.W wymaganym terminie uzyskano następującą ofertę  dotyczącą przedmiotu zamówienia:
PPHU „ZODIAK” s.c. Magdalena i Andrzej Brodziak 26-800 Białobrzegi ul. Krakowska 4B  za kwotę 5.641,50 zł. brutto
6.Złożona oferta spełnia  wymagania formalne i merytoryczne postawione przez Zamawiającego w zapytaniu ofertowym.
7.W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego i dokonanego rozpoznania rynku zdecydowano, że przedmiotowe zamówienie udzielone zostanie PPHU „ZODIAK” s.c. Magdalena i Andrzej Brodziak 26-800 Białobrzegi ul. Krakowska 4B za kwotę 5.641,50 zł. brutto , ponieważ spełnia wymagania formalne i treść merytoryczna oferty odpowiada oczekiwaniom Zamawiającego oraz wartość mieści się w możliwościach finansowych Zamawiającego.
8.Postępowanie prowadził Przemysław Woźniak.                                 
9.Sprawdził pod względem merytorycznym i zatwierdził Dyrektor MGOPS Białobrzegi    Pani Jolanta Sadowska.
 
 
 
Wróć