Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
herb Białobrzegi
Miejsko-Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Białobrzegach
Zadzwoń!48 613 27 55
slideshow_1
Aktualności :: Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego
                                                                      Białobrzegi, dnia 09  grudnia 2014r.
 
 
 
 
FORMULARZ DOKUMENTUJĄCY UDZIELENIE
ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI do 30.000 EURO
 
 
1.      Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy produktów spożywczych niezbędnych do organizacji spotkania Wigilijnego na dziedzińcu przed Urzędem Miasta i Gminy w Białobrzegachw ramach projektu pn. „Pomoc społeczna zawsze skuteczna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik do zapytania ofertowego.
2.      Ponieważ wartość zamówienia nie przekracza równowartości kwoty 30.000 EURO, postępowanie nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (art. 4 pkt. 8).
3.      Cena 1 EURO zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem wynosi 4,2249 zł.
4.      W dniu 01.12.2014r. zwrócono się do 3 potencjalnych wykonawców z zapytaniem czy mogą zrealizować przedmiotowe zamówienie i za jaką cenę oraz zamieszczono ogłoszenie o prowadzonym zapytaniu ofertowym na stronie internetowej Zamawiającego www.mgops.bialobrzegi.pl.
5.      W wymaganym terminie uzyskano następujące oferty dotyczące przedmiotu zamówienia:
a.       WITAMINKA Traczyk Łukasz z Białobrzegów za kwotę 4.493,42 zł brutto
6.      Złożona oferta spełnia wymagania formalne i merytoryczne postawione przez Zamawiającego w zapytaniu ofertowym.
7.      W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego i dokonanego rozpoznania rynku zdecydowano, że przedmiotowe zamówienie udzielone zostanie WITAMINKA Traczyk Łukasz z Białobrzegów za kwotę 4.493,42 zł brutto, ponieważ spełnia wymagania formalne i treść merytoryczna oferty odpowiada oczekiwaniom Zamawiającego oraz wartość mieści się w możliwościach finansowych Zamawiającego.
 
 
8.      Postępowanie prowadził Przemysław Woźniak.            
9.      Sprawdził pod względem merytorycznym i zatwierdził:
              Jolanta Sadowska   Dyrektor MGOPS Białobrzegi       
Wróć