Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
herb Białobrzegi
Miejsko-Gminny Ośrodek
Pomocy Społecznej w Białobrzegach
Zadzwoń!48 613 27 55
slideshow_1
Aktualności :: Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego

Białobrzegi, dnia 16 maja 2014r.

 

 

 

FORMULARZ DOKUMENTUJĄCY UDZIELENIE

ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI do 14.000 EURO 

1.     Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi poradnictwo psychologiczne dla osób bezrobotnych oraz pozostających bez zatrudnienia w zakresie przygotowania i realizacji warsztatów grupowych oraz indywidualnych konsultacji w ramach projektu pn. „Pomoc społeczna zawsze skuteczna” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik do zapytania ofertowego.

2.     Ponieważ wartość zamówienia nie przekracza równowartości kwoty 14.000 EURO, postępowanie nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004r.  Prawo zamówień publicznych (art. 4 pkt. 8).

3.     Cena 1 EURO zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem wynosi 4,2249 zł.

4.     W dniu 08.04.2014r. zwrócono się do 3 potencjalnych wykonawców z zapytaniem czy mogą zrealizować przedmiotowe zamówienie i za jaką cenę oraz zamieszczono ogłoszenie o prowadzonym zapytaniu ofertowym na stronie internetowej Zamawiającego www.mgops.bialobrzegi.pl.

5.     W wymaganym terminie uzyskano następujące oferty dotyczące przedmiotu zamówienia:

a.      Instytut Wspierania Rozwoju Osobowości Monika Banach z Pisza za kwotę 2.400 zł brutto,

b.      Centrum Rozwoju Magdalena Lewandowska z Gdyni za kwotę 3.800 zł brutto,

c.      Prywatny Gabinet Psychologiczny, Psychoterapia i Psychoedukacja Małgorzata Sobczak z Radomia za kwotę 2.600 zł brutto,

d.      Happiness Marlena Chodkowska-Peła z Wyszkowa za kwotę 2.000 zł brutto,

e.      Andrzej Grosicki z Białobrzegów za kwotę 1.950 zł brutto

6.     Oferty wskazane w pkt. 5 spełniają wymagania formalne i merytoryczne postawione przez Zamawiającego w zapytaniu ofertowym.

7.     W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego i dokonanego rozpoznania rynku zdecydowano, że przedmiotowe zamówienie udzielone zostanie Panu Andrzejowi Grosickiemu z Białobrzegów za kwotę 1.950 zł brutto, ponieważ spełnia wymagania formalne i treść merytoryczna przedstawiona w ofercie odpowiada oczekiwaniom Zamawiającego oraz wartość mieści się w możliwościach finansowych Zamawiającego.

 

 

8.     Postępowanie prowadził Przemysław Woźniak.                         

9.     Sprawdził pod względem merytorycznym i zatwierdził:

 

          Jolanta Sadowska                     

Dyrektor MGOPS Białobrzegi


Wróć